Karneval s Hopsalínem

31.01.2017 12:47

 

Poslední lednový den byl u nás na „Šoupalce“ nejen ve znamení rozdávání vysvědčení, ale pro děti z prvního stupně to byl především karneval, na který se moc těšily. Opět mezi nás zavítal náš milý Hopsalín, který si pro děti připravil nejen další originální vystoupení, ale i nové kulisy. Letos jsme ho málem nepoznali v jeho dalším vtipném kostýmu! Samozřejmě opět nezklamal, pobavil děti tancem i soutěžemi, u kterých se všichni pobavili! Skákalo se na dřevěných koních, tancovalo a všichni jsme si to náramně užili! Někteří dosud netušili, že umí točit nad hlavou talířem na hůlce! Na závěr všechny děti dostaly veselý balónek a hurá zpátky do třídy, kde se vyhodnocovaly nejlepší třídní masky. Stejně jako loni i letos děkujeme SRPŠ za sladké odměny, které byly odměnou za přípravu všech veselých masek.

Fotogalerie: Karneval s Hopsalínem