Interaktivní výstava Lego - 2. B

20.02.2017 12:09

V pátek 17. 2. byla 2. B jako první skupina na interaktivní výstavě v Centru volného času
na Vietnamské ulici v Ostravě - Porubě. Děti si mohly prohlédnout výstavu Lega od sběratelů a fanoušků tělem i duší, atmosféra byla skvělá, děti jsme musely s paní asistentkou prosit, že už musíme jít z výstavy. Od vláčků, přes pohyblivé modely strojů, kolotoče, Simpsoni, hrdinové z Hvězdných válek, zvířátka na farmě a spoustu dalších. U některých exponátů málem děti vrostly do podlahy….Však se podívejte na fotky, bylo to fascinující a pro nás dospělé na chvíli mít pocit být dítětem a jen si tak hrát.

                                                                           Hana Durčáková a Lucka Kolačková

Fotogalerie: Interaktivní výstava Lego - 2. B