Globetrotter - The UK

23.11.2015 15:00

Dne 13. 11. 2015 se vybraní žáci z 8.A, 9.A, 9.B (Mrnuštík, Fojtíková, Jakubková,  Sokol, Karas) vypravili na Wichterlovo gymnázium na 8.ročník anglické soutěže Globetrotter aby ukázali své znalosti o Velké Británii a schopnosti komunikovat v anglickém jazyce. Ráno jsme se sešli před školou a pěšky se vydali na Wichterlovo gymnázium.  Na gymnáziu nás rozdělili do dvou skupin a my napsali první část testu, která byla o anglické královské rodině a Londýnských památkách.  Po občerstvovací přestávce jsme vypracovali část druhou o všeobecných znalostech Anglie. Po soutěžním dopoledni si pro nás studenti připravili prezentace o důležitosti spánku a typických hobby. Celá  akce skončila vyhlášením výherce, bohužel jsme  nevyhráli a nezopakovali loňský úspěch, ale  i tak jsme rádi, že jsme mohli soutěžit a získat nové vědomosti o Velké Británii a ověřit si naši schopnost domluvit se anglicky. Velmi se těšíme na další ročník!!!

 

Autoři: žáci 8. A    Marek Sokol, David Karas

Fotogalerie: Globetrotter - The UK