Futsalová paráda v podobě stříbra dívek

26.03.2015 13:43

Letošní ročník Školní fotbalové ligy starších děvčat je již za námi a vyvrcholil v městečku Skuteč  ve východních  Čechách. Významnou roli tam hrály naše dívky , které se nechtěly nechat zahanbit a vyrovnat se klukům. Ti totiž loni na MR v malé kopané přivezli z Bílovce 2.místo.Po urputných bojích, kde naše hráčky nebojovaly jen se soupeřkami, ale i se zraněními /Doubková vůbec neodcestovala a Hlavenková měla velké problémy s kotníkem/, děvčata dosáhla na vynikající 2. místo. Toto jim zajistilo,že si holky jako vicemistryně odvezly stříbrné medaile a navíc Klára Peterková byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Na úspěchu celého týmu nejprve pod vedením p. Plaskury a následně p. Sirého se podílely tyto hráčky:  P. Vodová, K. Fojtíková, N. Hlavenková, K. Peterková , L. Musialová, T. Čápová, T. Kaňkovská, N.Frydryšková a  A. Jakubová.

Děkujeme za vynikající reprezentaci školy a přejeme další úspěchy

Mgr. Milan Sirý

Fotogalerie: Futsalová paráda v podobě stříbra dívek