Fotografická soutěž

22.11.2016 12:30

Během měsíce října a listopadu probíhala na naší škole soutěž „Podzim ve fotografii. Pestré podzimní barvy zlákaly k soutěžení nejen děti, ale i pracovníky školy. Utkali jsme se tedy ve dvou kategoriích – dospělí a děti. Na výstavě ve vestibulu školy se pomalu začaly hromadit soutěžní snímky, které se těšily nemalému zájmu nejen dětí, ale i návštěvníků školy. Napínavá soutěž skončila takto:

Kategorie děti:                       1. místo: Veronika Nováková, 2.B

2. místo: Samuel Benefi, 4.A  a Martin Souček 7.A

3. místo nebylo uděleno

Kategorie dospělí:               1. místo: paní zástupkyně Marie Slabá

2. místo: pan učitel Rostislav Václavek

3. místo: paní učitelka Táňa Hlavatá

Děkuji všem účastníkům za krásné snímky, které nejen zkrášlily vestibul školy, ale také možná mnohé inspirovaly k procházce podzimní přírodou.

Děkujeme SRPŠ za finanční příspěvek k zakoupení odměn pro soutěžící.

R. Viertigrochová

Fotogalerie: Fotografická soutěž