Florbalový úspěch

02.05.2017 13:15

V minulých dnech se žáci naší školy zúčastnili   florbalového  turnaje RBP Street hokej v Ostravě na Dubině. V turnaji startovalo  ve vyřazovacích kolech na 130 škol, z nichž se pak 64 nejlepších  střetlo ve finálových bojích.

Naši chlapci si vedli velice  zdatně a na jejich štítě končili postupně tito soupeři :  ZŠ Chrjukinova 6:3,dále  následovala  ZŠ Třemešná 5:1,pokračovala  ZŠ Hodslavice 3:0,ve čtvrtfinále  ZŠ Volgogradská 2:1. V semifinále  byla nad naše síly/ pozdější vítěz/  ZŠ E. Krásnohorské F-M, kde jsme podlehli 1:7. Po této sprše jsme se v boji o bronz oklepali a zvítězili nad  ZŠ gen. Z. Škarvady 4:3 a vybojovali úžasné 3. místo. Turnaj měl opět velice dobrou úroveň, úžasnou atmosféru a organizaci, která už dlouhodobě zdobí organizátory. Hoši byli za své výkony obdařeni pohárem, diplomy, medailemi, dortem a mnoho dalšími upomínkovými předměty.

 O tento skvělý výkon se zasloužili opory týmu Grygar, Sikora, Bitta, které dobře doplnili pod vedením p. uč. Sirého Puchala, Dvořáček a Střižík. Všem patří velký dík a gratulace.

Fotogalerie: Florbalový úspěch