Florbal mladší žáci

20.02.2014 08:53

Rovněž jako loni se i letos naši hoši probojovali do kraj. kola ml. žáků ve florbale v Havířově. Ve skupině po vítězství nad ZŠ Rýmařov 1:0 a po porážce 0:1 se ZŠ Kopřivnice se chlapci utkali v semifinále se ZŠ E. Beneše z Opavy.  Zápas skončil 1:1 a nervy trhající nájezdy rozhodl až v 6. sérii O. Škuta. Bohužel ve finále jsme už tolik štěstí neměli a prohráli jsme opět se ZŠ Kopřivnice 0:2.

Do kvalifikace na MR jsme sice nepostoupili, ale opět jsme prokázali vysokou výkonnost v tomto odvětví sportu.

O úspěch se zasloužili: Krchňák, Zálešák, Dziuba, Strakoš, Koštěl, Slavík, Škuta, Bagar, Rýc, Kaluža, Menšík, Sleczka, Psota.

 

                                                                              Gratulujeme a děkujeme

 

                                                                                                                                                             Mgr. Milan Sirý