29.01.2017 14:29

Dotazník pro rodiče

Vážení rodiče, v minulých dnech jsme emailem odeslali prosbu k vyplnění dotazníku k autoevaluaci školy. Protože se dotazník nedal vždy zobrazit, prosíme Vás o jeho vyplnění na následujícím odkazu do 2. 2. 2017 (pokud jste tak již neučinili).

Děkujeme za pochopení a Váš čas.

Doprovodný text:

Vážení rodiče, je pro nás velkým závazkem vzdělávat vaše děti. Abychom se mohli v naší práci stále zlepšovat, potřebujeme zpětnou vazbu naší činnosti. Proto si Vás dovoluji požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který poslouží jako podklad pro vypracování plánu strategického rozvoje naší školy.

Děkuji a přeji hezký den. Ing. Milan Chalupa, ředitel

Dotazník

 

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou