Dopravní soutěž

21.05.2014 15:30

Hurááá.

Hezké počasí už panuje kolem nás. Sportovně se oblečeme a vyrazíme na kolo. Myslíte si, že je to tak jednoduché? O tom, že na kole se nemusí jen šlapat kilometry, že se musí znát dopravní předpisy a být trošku šikovný se přesvědčili žáci naší školy, kteří se zúčastnili dopravní soutěže. Okresní kolo se uskutečnilo v ZŠ ve Svinově a reprezentovali nás tito žáci:

První kategorii 5. a 6. tříd reprezentovali tito žáci: Kaňkovská T., Čápová T., Přívarová I., Gomola D., Rakovcij M., Obluk V.

Druhou kategorii 7. – 9. tříd reprezentovali tito žáci: Musiálová L., Doubková M., Blahuta M., Moravec T.

Kluci a holky změřili své síly v jízdě zručnosti, v testu  dopravních znalostí, v poskytování první pomoci. Pěkně se všichni zapotili při plnění jednotlivých úkolů. Družstvo mladších obsadilo 4. místo, družstvo starších se umístilo na 3. místě a postoupilo do městského finále, které se uskutečnilo v ZŠ A. Kučery v Ostravě. Štěstí v tomto kole už nám nebylo tak nakloněno, a obsadili jsme 8. místo.

Všem závodníkům blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Renáta Drozdková