10.04.2014 11:26

Dny velikonočních řemesel

Dne 10. 4. 2014 se žáci II. B a V. A zúčastnili tradičního tvořivého projektu „Dny velikonočních řemesel“, na kterém si vyrobili zajímavé výrobky s velikonoční tématikou. Oblíbená „řemesla“ dětem zpestřila předvelikonoční období v příjemné atmosféře řemeslných a rukodělných technik. Děti zhlédly i tradiční vybavení vesnických stavení v době Velikonoc, živá kuřátka i kraslice. Hotové výrobky si děti odnesly s sebou domů. Těšíme se zase na příště.

                                                                                                                             Mgr. Velebnovská

                                                                                                                             Mgr. Šoustalová

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou