Dny velikonočních řemesel

10.04.2014 11:26

Dne 10. 4. 2014 se žáci II. B a V. A zúčastnili tradičního tvořivého projektu „Dny velikonočních řemesel“, na kterém si vyrobili zajímavé výrobky s velikonoční tématikou. Oblíbená „řemesla“ dětem zpestřila předvelikonoční období v příjemné atmosféře řemeslných a rukodělných technik. Děti zhlédly i tradiční vybavení vesnických stavení v době Velikonoc, živá kuřátka i kraslice. Hotové výrobky si děti odnesly s sebou domů. Těšíme se zase na příště.

Mgr. Velebnovská

Mgr. Šoustalová