Den s němčinou

16.10.2019 11:14

“Den s němčinou” měli možnost strávit žáci 8.A dne 15.10. v Opavě. Akce probíhala v příjemném prostředí Obecního domu v samotném centru města na Ostrožné ulici. V interakční hře s názvem Autobahnspiel navštívili celkem 16 známých německých měst, kde se jako soutěžní týmy zábavnou formou dozveděly více o německých městech, reáliích a kultuře. Poděkování patří všem zu’častneným, obzvlaště pak Báře Kozákové, Tereze Kováčové, Karolíně Weinfurterové, Kristiánu Markovi a Mikuláši Kaňokovi, kterým se podařilo vybojovat 2. místo.
Po soutežním dopoledni a krátkém odpočinku se mohli žáci odreagovat v místním kulturním klubu Art na koncertě německého zpěváka Uwe Kaa.
Věřím, že akce se žákům líbila a děkuji za příkladnou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie: Den s němčinou