Den otevřených dveří

28.03.2017 12:04

Vůně dřeva nového obložení školních chodeb přivítala návštěvníky naší školy, kteří přijali pozvání na den otevřených dveří.

V doprovodu pohádkových postav mohli malí návštěvníci v opravdové školní třídě předvést své komunikační, tvořivé i sportovní dovednosti. Rodiče si prohlédli prostory školy, informovali se o tom, co naše škola svým žákům poskytuje, jak je motivuje, rozvíjí a vzdělává.

Opravdu hodně návštěvníků si užila školní jídelna, ve které žáci prvního stupně společně s žáčky MŠ Jana Šoupala a Josefa Skupy připravili vystoupení plné zpěvu, tance a recitace.

Předškoláčci pak své rodiče po naší škole prováděli téměř sami, neboť si ji v doprovodu svých paní učitelek prohlédli a vyzkoušeli si, jaké je to být školákem, již v pondělí a úterý dopoledne. Stejnou zkušenost získají děti z MŠ Na Robinsonce. Na ně se těšíme ve středu.

Tóny utichly, poslední host odešel, světla zhasla a den otevřených dveří na Šoupalce skončil.

Věříme, že se brzy uvidíme znovu a děti nám předvedou své znalosti „naostro“, při zápisu, který se koná 3. a 4. dubna, neboť S NÁMI VYROSTETE!!!

Fotogalerie: Den otevřených dveří