Den otevřených dveří

17.12.2015 08:59

 

Dne 16. 12. 2015 se uskutečnil na naší škole tradiční Den otevřených dveří. S dětmi ze školky jsme si společně poslechli vánoční vystoupení našich prvňáčků. Poté jsme dětem pomáhali zdobit papírové baňky, které jsme následně věšeli na stromeček. Odpoledne jsme přivítali další skupinu dětí s doprovodem se zájmem chodit na naši školu. Stejně jako loni jsme slyšeli vystoupení sboru složeného z našich spolužáků a mohli jsme obdivovat sólová vystoupení některých z nich.  Těšíme se, že příští školní rok přivítáme hodně nových prvňáčků.

Pokud jste v předvánočním shonu nestihli se svými dětmi navštívit naši školu, můžete přijít dne 6. 1. 2016, kdy otevřeme dveře naší školy podruhé.
 

Článek zpracovali andělé: Tereza Čápová, Nikol Hlavenková, Kateřina  Fojtíková, Andrea Nováková, Veronika Vítková a sněhulák Adam Turek.

Fotogalerie: Den otevřených dveří