Den otevřených dveří

20.11.2013 18:07

Sešel se rok s rokem a naše škola opět otevřela své dveře všem zájemcům o prohlídku školy. Po návštěvě předškoláčků z okolních školek začala volná prohlídka.Malí návštěvníci mohli plnit úkoly a sbírat razítka na různých stanovištích. Všechny akce probíhaly v duchu večerníčkových postav Macha a Šebestové. Soutěžilo se ve zdravém sportování, hrál se ping pong v malých tělocvičnách, prohlížela se školní posilovna. Návštěvníci si mohli prohlédnout a vyzkoušet práci s moderními technologiemi - interaktivními tabulemi a počítačovými programy zaměřenými na jazyky, matematiku a přírodní vědy.

Slavnostní zahájení dne otevřených dveří proběhlo ve školní jídelně, zpívalo se, tančilo, své umění předvedli i naši fotbalisté a fotbalistky. Nechyběla ani baníčkovská hymna Jaromíra Nohavici, kterou si zazpívali i diváci. Velký potlesk sklidilo humorné vystoupení prvňáčků a druháků plné písniček a básniček. Po celou dobu bylo k dispozici občerstvení v prostorách školy.

Věříme, že se všem návštěvníkům u nás líbilo a brzy se zase sejdeme. Možná už v lednu při zápise do prvních tříd.

Fotografie ze dne otevřených dveří

 

Fotogalerie: Den otevřených dveří 12.11.2013