Coolinaření se Zdravou 5

28.03.2017 11:46

 

Již potřetí se naše škola zapojila do soutěže Coolinaření se Zdravou 5 pořádanou Zdravou 5 a Nadačním fondem Albert. Letošní téma znělo: Udělej (si) radost jídlem. A radosti bylo po celé dopoledne opravdu hodně! Na tvářích zářily úsměvy, dobrá nálada panovala nejen u všech 28 soutěžních týmů (84 dětí), ale i u dospělých, kteří se na kulinářské umění žáků přišli podívat. Udělali dobře, mohli totiž ochutnávat opravdu výborné pokrmy!

Jak soutěž dopadla? Odborná porota Zdravé 5 bude od 7. 4. 2017 hodnotit recepty, vzhled pokrmů a nápady, komu jídlo žáci připravili, porota vybere pouze 5 nejlepších týmů z příslušných kategorií z celé České republiky, které se dostanou do celostátního finále. Od nás si však zaslouží všechny týmy pochvalu nejen za své kuchařské umění, ale také za ukázněné chování po celou dobu soutěže.

                                                                                              Anna Šelongová, Michaela Holišová

Fotogalerie: Coolinaření se Zdravou 5