Červnové sportovní úspěchy na 1. stupni

23.06.2015 07:41

Atletika porubské mládeže 2015-06-21

Začátkem června se na Stadionu Sarezy v O. – Porubě konala „Atletika porubské mládeže 2015 pro žáky 2. – 5. tříd. Soutěžilo se v běhu na 50m a 400m, skákalo se do dálky a házelo se kriketovým míčkem. Naši školu reprezentovalo 16 chlapců a 14 dívek. Naše škola získala celkem 10 medailí, z toho 8 zlatých, jednu stříbrnou a jednu bronzovou.

Výsledky:

2. třída

Kolář Michael                                    1. místo                       400m

3. třída

Střižík Jan                                          1. místo                       50m

Sirotek Tomáš                                    1. místo                       400m

Skyvová Viktorie                               1. místo                       50m

4. třída

Lančarič René                                    1. místo                       50m

Krupička David                                 1. místo                       400m

Galia Andre                                       1. místo                       skok daleký

 

5. třída

Střižík Matěj                                      1. místo                       50m

Biedermann Patrik                             3. místo                       400m

Bitta Matyáš                                      2. místo                       skok daleký

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a všem, kteří se umístili na bedně gratulujeme.

Plážová minivybíjená

Minulý týden se na beachvolejbalových kurtech na Varenské uskutečnil turnaj v minivybíjené na písku. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. První kategorii tvořili holky a kluci 2. – 3. tříd, druhou kategorii tvořili holky a kluci 3. – 5. tříd. V každém družstvu mohlo startovat deset hřáčů – 7 chlapců a 3 děvčata.

Naši školu reprezentovali tito žáci:

 

  1. kategorie: Michna, Kapiček, Honajzer, Střižík, Kavka, Obluk, Trantina, Skývová, Kovářová, Svobodová, Fiedorová
  2. kategorie: Kuska, Musálek, Dvořáček, Mangl, Votava, Pracuch, Baček, Galia, Krupička Lančarič, Osvaldová, Maršíková, Polášková

 

V první kategorii se naše škola umístila na druhém místě, ve druhé kategorii jsme obsadili čtvrté místo. Kluci a holky si parádně užili hry i sluníčka, prostředí bylo velmi příjemné, organizace turnaje bezchybná. A co dodat na závěr? Vůbec nevadí, že jsme nedosáhli na ten nejvyšší stupínek, hřál nás všechny dobrý pocit ze hry a při závěrečném skoku do bazénu jsme byli všichni kamarádi. A o to přece jde, ne?

 

Renáta Drozdková