Certifikáty dorazily!

11.02.2015 13:33

Jak už jistě víte, tak osm žáků z 9. A a dva žáci 8. B absolvovali 22. 11. 2014 Cambridgeské zkoušky. 12. 1. 2015 jsme se dozvěděli výsledky a 6. 2. 2015 jsme obdrželi certifikáty, které nám jistě pomohou v našem budoucím profesním životě. Jazykovou úroveň A2 získali z 8. B Martin Mrnuštík a Adam Turek a z 9. A  Robin Petr a Jan Kij. Dokonce někteří byli tak úspěšní, že dosáhli jazykové úrovně B1, jsou to žáci z 9. A Jakub Kaňkovský, Ondřej Majkut, Daniel Strakoš, Lukáš Dostalík a Marek Pščolka a Veronika Slavíková. Tento úspěch není jen naší zásluhou, ale hlavní podíl na něm má paní učitelka Slabá, která nás tak dobře připravila na zkoušky. Ještě jednou jí za to moc děkujeme! Oslavovali jsme vynikajícím dortem, hned jak jsme dostali do rukou certifikát. K němu jsme také obdrželi jako dárek dva Oxfordské slovníky, které nám usnadní budoucí studium anglického jazyka.

Tak vidíte, naše škola se nepyšní jenom úspěchy ve fotbale, ale může se chlubit i tím, že právě její studenti umí anglicky natolik dobře, že zvládnout KET zkoušky pro ně byla hračka.

Fotky  z této akce najdete na Fb školy.

                                                                                                                                                                                Jan Kij, žák 9. A

 

Fotogalerie: Certifikáty dorazily!