Badmintonový turnaj

27.01.2014 11:12

Dne 20. 12. 2013 se uskutečnil badmintonový turnaj žáků  8. A třídy ve sportovním centru RELAX.

Žáci byli rozděleni do 2 skupin. Hrálo se o nejlepší umístění ve skupině. Turnaje probíhali formou čtyřhry, aby se mohl dodržet časový plán.

V první skupině se nejlépe umístily tyto dvě dvojice. První: R. Petr a R. Kavalek, za druhou dvojici: L. Musialová a M. Mangl.

V druhé skupině se jednalo o tyto hráče. První: I. Langrová a K. Kaňkovský, za druhou dvojici:  J. Tvarůžka a J Badida.

Dvojice si zahráli o stupně vítězů.

Na třetím místě se umístili: R. Kavalek a R. Petr.

Na druhém místě: J. Tvarůžka a J. Badida.

Vítězné první místo obsadili: L. Musialová a M. Mangl.

Pro žáky umístěných na stupních vítězů čekali hodnotné dary, jako například badmintonové rakety, badmintonové košíky a něco sladkého.

Dárky byly koupeny díky příspěvku ze SRPŠ, za což velice děkujeme.

Horáková Darina