01.11.2016 07:43

Anglické soutěžení ve čtvrtém ročníku

Čtvrťákům poslední školní den před podzimními prázdninami utekl příjemně, a to díky soutěži, ve které si otestovali své vědomosti z angličtiny. Žáci vytvořili tříčlenné soutěžní týmy, ve kterých museli zdolat devět různých úkolů spojených s angličtinou jako například skládání puzzle, poznávání slavných Britů, tvoření vět podle obrázků nebo hledání slovíček v zamotaném šnekovi. Stanoviště byla rozmístěna od přízemí do druhého patra, takže soutěžící se zapotili nejen při řešení úkolů. Celou soutěží provázeli organizátoři z 9. A, kterým bychom chtěly poděkovat za hladký průběh soutěže.

A jak to celé dopadlo? Dvě třetí místa obsadily týmy ze 4. A (Dan Jurček, Adam Svoboda a Adam Kocur) i ze 4. B ve složení René Němčík a David Tomeček.  Druhé místo vybojoval tým ze 4. A (Sam Benefi, Aleš Hanke a Kristýna Baldovská. Na prvním místě se umístil tým ze  4. B (Michael Kolář, Maty Hon a Honza Ulmann.

Vyučující AJ ve 4. r

—————

Zpět


Fotogalerie: Anglické soutěžení ve čtvrtém ročníku

/album/fotogalerie-anglicke-soutezeni-ve-ctvrtem-rocniku/snc02404-jpg/

—————

/album/fotogalerie-anglicke-soutezeni-ve-ctvrtem-rocniku/snc02405-jpg/

—————

/album/fotogalerie-anglicke-soutezeni-ve-ctvrtem-rocniku/snc02402-jpg/

—————

/album/fotogalerie-anglicke-soutezeni-ve-ctvrtem-rocniku/snc02403-jpg/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou