Aktivity v cizích jazycích

19.11.2018 12:19

V průběhu měsíců října a listopadu se vybraní žáci zúčastnili dvou jazykových soutěží:

  • Oxford Illustrator – Vyležík (5.B),  Chodílková (9.A) a Kapičák (7.B) – anglická  literárně – výtvarná soutěž pořádaná ZŠ K. Pokorného
  • Globetrotter – The United Kingdom -  Madleňák, Šín, Sikora Vittalová, Chodílková, Souček, Bitta (všichni 9.A) – jazykovo – vědomostní soutěž pořádaná Wichterleho gymnáziem

V listopadu si žáci vybraných ročníků I. i II. stupně procvičili a prohloubili své jazykové schopnosti a znalosti v obou vyučovaných cizích jazycích – AJ, NJ s rodilým mluvčím. Dle ohlasu žáků, všem se výuka velmi líbila a těší se na další setkání s Ediem Senlugem.  Za rodilého mluvčího musím všechny žáky a jejich vyučující pochválit, dle jeho slov jsou děti výborně jazykově připravovány ve srovnání s jinými školami.