AHOL CUP Junior 2017

02.03.2017 11:24

Dne 1. 3. 2017 se  děvčata z 8.A (Andrea Nováková, Jana Kurečková a Veronika Romaněnková) zúčastnila pro nás netradiční kulinářské mezinárodní soutěže pořádané SŠ AHOL  - AHOL CUP 2017. Soutěž byla rozdělena do několika kategorií – např. příprava kávy, šumivých koktejlů, tříchodového menu. Naše družstvo patřilo do kategorie Juniorů, ve které soupeřilo 12 týmů – soutěžili jsme v cukrářském oboru a našim úkolem bylo za 30 minut z marcipánu vytvarovat květinu, zvíře a volné téma. Poté, co jsme vymodelovaly naše výtvory a umístily je na dort, vše ohodnotila odborná porota.  Na závěr byly vyhlášeny výsledky a my  jsme obdržely krásné upomínkové předměty. Celý soutěžní den byl pro nás velice inspirativní a už se těšíme na další ročník této soutěže.

Veronika Romaněnková, 8.A

Fotogalerie: AHOL CUP Junior 2017