2. místo v soutěži Aleš Hrdlička Challenge

20.03.2018 07:17

V pátek 9. března se soutěžní tým naší školy ve složení Max Figel, Vít Piecha a Michael Zima zúčastnil soutěže v anglickém jazyce Aleš Hrdlička Challenge, která letos probíhala ve filmovém duchu. Kluci obsadili krásné 2. místo, za což jim patří velká gratulace. A jak hodnotí soutěž samotní účastníci? Níže si můžete přečíst Michalův názor.

Soutěž byla pěkná, bylo vidět, že si s tím dali práci. Na stanovištích si taky nechali záležet, měli tam pěkné dekorace. Vyhráli jsme 2. místo, což je úctyhodné, jelikož jsme fotbalová škola, která se zase tak moc nezaměřuje na anglický jazyk. Taky se mi líbilo, že tam bylo méně týmů (i když to nebylo úmyslné), protože vše netrvalo tak dlouho.

https://mchal7.rajce.idnes.cz/Ales_Hrdlicka_Challenge/